Teknik İşe Alım

Brand IQ’nun esas kuruluş amacı olan teknik işe alım, özel bilgi ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Brand IQ , IT ve Telekominikasyon konusunda teknik bilgiye sahip uzmanlardan oluşan ekibimiz, teknik pozisyonlarda sizinle aynı dili konuşarak ve sizleri yönlendirerek teknik personel ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olan iş ortağınızdır.

Günümüzde pek çok firmanın en becerikli, en yetenekli ve işinin ehli olan ustalar, yöneticiler ya da elemanlar ile çalışmak istediği daha çok ortaya çıkar. Çünkü gün geçtikçe teknik bilgi ve uygulamanın değeri daha iyi anlaşılır. Buna göre de şirketler içinde yer aldıkları sektörlere göre eleman ve teknoloji bakımından söz konusu noktalara dikkat ederek çalışan istihdamı gerçekleştirirler.

Bu açıdan bakıldığında teknik iş alım süreçlerinin başarılı şekilde yönetilmeleri şarttır. Yani firmalar, en doğru elemanlara sahip olmak için teknik yönden detaylı analizleri gerçekleştirmelidirler. Ancak bunu en iyi yapan firmalar, yine bu alanda uzmanlaşan danışmanlık firmalarıdır. Bahsedilen firmaların içinde ise Brand IQ en önde gelir.

Kuruluşlara teknik iş alım süreçlerinde destek olan, detaylı analizleri ve incelemeleri ile kuruluşlara yardımcı olan Brand IQ, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile işlemlerini yürütmektedir. Bu anlamda da en detaylı ve en doğru sonuçları alarak hem sektörlere, hem de kuruluşlara katkı sağlamayı başarmaktadır.