Brand IQ Hakkında


Brand IQ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık, 2006 yılında öncelikli hedefi Bilişim ve Telekomunikasyon sektörlerine teknik personel  seçme yerleştirme hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Brand IQ, bilişim ve telekom sektöründe tecrübeli kadrosu ve bilgi birikimi ile, ihtiyaçlarınızı hızlıca analiz eder, sektör tecrübesini profesyonel eleman seçme yerleştirme teknikleri ile birleştirerek, size beklentinizi aşan adayları yönlendirmeyi hedefler.

Kaliteli insan kaynağı, günümüzde şirketlerin en vazgeçilmez ve önemli gücü haline gelmiştir.  Teknolojinin de kazandırdığı kolaylık ve ivme ile şirketler bu dönemde gittikçe artan eleman sirkülasyonundan ve tam verim alamadıkları çalışanlarından dolayı ciddi iş gücü ve kaynak kaybı ile karşı karşıyadırlar.

Bu anlamda Brand IQ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık, eleman seçme ve yerleştirme sürecine farklı bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Sektörü ve dinamiklerini bilen uzman kadromuz tarafından yerleştirilecek adaylar, beklentileri , motivasyonları ve bilgi birikimleri açısından incelenirler. Brand IQ sadece pozisyona uygun adayı değil, sizinle uzun süre çalışıp firmanızı başarıya ulaştıracak adayları yönlendirir.


Misyon

Bilişim ve Telekom sektöründeki müşterilerimize  İnsan Kaynakları ve Danışmanlık alanında beklentilerinin ötesinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.

Vizyon

  • İnsan Kaynakları ve Danışmanlık alanında, 10 yıl içinde lider pozisyona gelmek ve hizmetlerimizi Avrupa'da da yaygınlaştırmak.
  • Yenilikçi tekniklerimiz ve farklı bakış açımız ile İnsan Kaynakları sektörüne yön vermek.
  • Müşterilerimiz ve adaylarımız için katma değer yaratan hizmetler sunmak.

Değerlerimiz

Gizlilik: İşe alım sürecinin her aşamasında gizlilik ve saygı ilkelerine sadıklık firmamızın en temel niteliklerinden birini oluşturmaktadır.

Mükemmel Hizmet: Müşterilerimiz ve adaylarımız için hızlı ve mükemmel hizmet kalitesini sunmak, firmamızın başlıca hedefini oluşturmaktadır.

Güven: Brand IQ çalışanları olarak her türlü kurumsal ilişkimizde güven ve sorumluluk bilincinde hareket etmeyi temel ilke edinmekteyiz.

Sürekli Gelişim: Hizmetlerimizin en iyiye ulaşması adına sürekli değişim ve gelişim, hizmet anlayışımızın dinamik ve vazgeçilmez bir parçasıdır.