Neden Brand IQ?

Brand IQ İnsan Kaynakları, “zamanınız bizim için değerlidir” sloganı ile yola çıkarak vaktinizi değerli kılar.

Brand IQ Danışmanları sizinle aynı dili konuşur; Teknik işe alım, diğer işe alımlardan daha özel bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Teknik konularda uzmanlaşmış kadromuz sizinle aynı dili konuşur, bu nedenle pozisyonu teknik olarak anlatırken rahat iletişim kurabileceğiniz bir danışmanlık firmasından hizmet almış olursunuz.

Kaliteden ödün vermeden hızlı çözüm sunar; Sektörel uzmanlığımız, özel veritabanımız ve head hunting tekniklerimiz sayesinde size en iyi adayları en kısa zamanda sunarız.

Özel veritabanı, farklı adaylara ulaşma imkanı; Brand IQ HR&Consulting, Bilişim, Telekominikasyon sektörü ve diğer sektörlerde teknik işe alım konusunda uzmanlaşmıştır. Veritabanımızda aktif 2 milyonu aşkın aday bulunmaktadır, ayrıca sektöre özel iletişim ağı aracılığı ile size farklı adaylar sunabilmek imkanına sahiptir, böylece kendi veritabanınız ve size yapılan başvurularla sınırlı kalmazsınız.

Pozisyona özel işe alım metodları uygular; Teknik mülakat, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dillerde mülakat (İngilizce, Almanca ve Fransızca), Role play (özellikle satış pozisyonlarında kullanılmaktadır.) Karakter Envanter Testi gibi işe alım teknikleri ile adaylarınızı farklı yönlerden analiz edebilme imkanı sunarız.

Hizmet ve başarı odaklı yaklaşım; Brand IQ, sizi müşteri olarak değil iş ortağı olarak görür. Bu anlamda projelerinizin başarıya ulaşması için gerekli olduğu zamanlarda 7/24 destek sunar, kritik projelerinizde size kısa zamanda çözüm sunarak, başarı yolunda en önemli iş ortağınız olarak hizmet verir. Özellikle Bilişim sektöründe danışmanlık alanında çalışan müşterilerimiz bu hizmet anlayışımız nedeni ile çok önemli projelere güvenli bir şekilde girebilmekte, projelerine doğru insan kaynağını doğru zamanda konumlandırarak hızlı bir büyüme ivmesine ulaşmaktadırlar.

Firmanızın ihtiyacına özel çözümler sunar; BIQ Web Otomasyon ile toplu işe alım yapılacak projelerde ya da birden fazla departmanın işe alımını yönetmek istediğiniz durumlarda tek bir merkezden tüm departmanlarınızın işe alımını yönetibilir, bütün işe alım süreçlerinizin Brand IQ tarafından sizin denetiminizde gerçekleştirilmesini sağlayabilir, danışmanınızla çok daha koordineli çalışabilirsiniz.