Slide Nav

İK Danışmanlık Firmaları

Özel kuruluşlar açısından eleman istihdamı ve nitelikli personel seçimi çok büyük önem taşır. Zaten insan ile çalışan tüm sektörlerde bu kaynağın yönetimi oldukça kritik iken, yine aynı kaynağı doğru şekilde seçememek ve değerlendirememek de büyük sorunlar yaratır. Bu noktada firmaların iki seçeneği vardır.

En iyi ve en yetenekli çalışanlara sahip olmak isteyen kuruluşlar ya kendi bünyelerine insan kaynağı uzmanlarını alacak, ya da dışarıdan destek alınarak İK danışmanlık firmalarının kapıları çalınacaktır. İkinci seçenek fiyat ve performans açısından ilk seçeneğe göre çok daha önde olduğu için firmaların tercihi daha çok İK danışmanlık firmalarına yönelmek olur. Bu noktada da Brand IQ tüm personeli ve deneyimli ekibi ile ön plana çıkar.

Hem ekibinin yetenekleri, hem tecrübesi, hem de kurumsal yapısı ve sağladığı profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Brand IQ, ihtiyaç duyan tüm kuruluşlara insan kaynakları ve eleman seçimleri anlamında destek verirken, aynı zamanda en doğru sonuçları da almaktadır.